English Russian Ukrainian
Банер
Новини кафедра PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
Неділя, 03 березня 2013 13:02
2016
06 квітня
070416
6 квітня 2016 р. у Верховній Раді України відбулись Парламентські слухання на тему: "Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України". У заході прийняли участь завідувач кафедри країнознавства та туризму проф. О.О.Любіцева і доцент кафедри І.І.Винниченко. Підготовлені фахівцями кафедри пропозиції щодо розвитку туристичної освіти і науки передані до Рекомендацій, які готуються Секретаріатом Верховної Ради за підсумками обговорення. Підготовлені рекомендації будуть розглянуті і затверджені на черговій сесії Верховної Ради України." На фото: зав.кафедри країнознавства та туризму О.Любіцева (в центрі) з учасниками Парламентських слухань.
2015
6-7 жовтня

6-7 листопада 2015 р. у м. Варна (Болгарія) на базі Економічного університету відбулась міднародна науково-практична конференція, присвячена 50-річчю підготовки кадрів для туризму на тему "Туризм в епоху трансформацій", об"єднана з проведенням 8 Чорноморського туристичного форуму за участі міністра туризму Болгарії.

 

1a

 

2a

З вітальним словом до учасників заходу від імені Київського національного університету імені Тараса Шевченка звернулась завідувач кафедри країнознавства та туризму, доктор географічних наук, професор О.О.Любіцева. Учасникам конференції також була запропонована доповідь з розвитку географії туризму в Україні.

1-2 жовтня 2015

2 жовтня завершилась міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку національного туризму і його кадрове забезпечення», яка проводилась протягом двох днів з нагоди 25-річчя заснування кафедри країнознавства і туризму географічного факультету і започаткування фахової туристичної освіти в Україні. Конференція зібрала представників провідних ВНЗ країни, а на «круглому столі» з практиками туризму обговорювались проблеми кадрового забезпечення туристичної галузі. Наступного дня молоді науковці географічного факультету виступили зі своїми доповідями по актуальних питаннях країнознавства і туризмознавства.

 

image

проф. Бех П.О., Київський національний універсиет імені Тараса Шевченка

image5

проф. Олійник Я.Б., Київський національний університет імені Тараса Шевченка

 

image1

1

 

image2

привітання проф. Мальська М.П., Львівський ниціональний університет імені Івана Франка

image11

проф. Балабанов Г.В., доц. Уварова Г.Ш., Національний авіаційний університет

image8

доц. Парфіненко А.Ю., Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

 

19 червня 2015

У 2013 р. була підписана угода з Університетом Мачерата (Італія) про підготовку магістрів-турозмознавців за програмою подвійного дипломування. Університет м. Мачерата (провінція Марке, Італія) відомий з XV ст., хоча підготовка фахівців для туризму розпочалась там порівняно недавно.

im2

2013 р. було здійснено перший набір магістрів за цією програмою на кафедрі країнознавства та туризму. 19 червня 2015 р. відбувся захист магістерських робіт першим випуском за даною програмою зі  спеціальності «Проектування та управління туристичними системами».

im3

Державна екзаменаційна комісія у складі професорів і доцентів Київського національного університету кафедри країнознавства та туризму та Університету Мачерата в режимі відео конференції заслухали і обговорили магістерські роботи перших випускників. Захист відбувся англійською мовою. Відгуки наукових керівників  і рецензентів також були англійською.

im4

Магістри-туризмознавці, які були на захисті,  зарекомендували себе сформованими дослідниками, аналітиками туристичного ринку, знавцями умов розвитку туризму, та можливостей організації туристичного процесу, що й було засвідчено між університетською ДЕК високими оцінками.

im1

Вітаємо випускників кафедри країнознавства та туризму, спеціалізації «Проектування і управління туристичними системами» із успішним завершенням навчання і бажаємо їм подальших успіхів!

Вітаємо Данильченко Петра Михайловича, студента кафедри країнознавтва та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з туризмознавства.

1

biblio-mail-imza

 

Презентация Компании Kilit Global Turizm и собеседования состоятся: КИЕВ: 02.03.2015 Киевский Университет Туризма, Экономики и Права. Киев, ул. Жмаченко, 26 (м. Черниговская или м. Дарница ), основной корпус, аудитория сводная №1, этаж 1. Начало Презентации в 10.00

03.03.2015 Киевский Национальный Университет имени Тараса Шевченко. Киев, проспект Академика Глушкова, 2, корпус Географического Факультета (м. Выставочный Центр). Аудитория 319, этаж 3. Начало Презентации в 11.00

04.04.2015 Академия Труда, Социальных Отношений и Туризма. Киев, ул. Большая Окружная дорога, 3, аудитория 307 (м. Теремки). Начало Презентации в 10.00

При себе необходимо иметь: ксерокопия загранпаспорта, срок действия которого должен составлять не менее 6 месяцев документ, подтверждающий то, что Вы учитесь в туризме, или диплом о завершенном образовании в туризме (студенческий билет или диплом или справка с деканата). Обращаю Ваше внимание на то, что согласно с Законодательством Турецкой Республики туроператорская виза открывается только при условии образования в туризме; заполненная анкета с фото (анкету Вы найдете в приложении к письму); индивидуальная просьба к каждому соискателю сообщить своим знакомым / друзьям / родным, имеющих диплом или неоконченное образование в туризме, о возможности работы в Турции, и пригласить их на Презентацию.

Наши условия и требования к работе перечислены ниже: предоставление проживания на время стажировки и подготовительных курсов; предоставление туроператорской визы; предоставление авиа – перелета (Украина – Турция - Украина); предоставление медицинского страхования; предоставление униформы и необходимого материала для успешной работы; предоставление 2-х разового питания; предоставление мобильного телефона и  СИМ-карты для разговоров внутри компании (определенный лимит оплачивается компанией); месячная заработная плата 400 USD + комиссия;

ТРЕБОВАНИЯ возраст соискателей от 18 до 30 лет; обязательное прохождение  подготовительных курсов сроком две недели (начало апреля) в г. Анталия; знания русского языка, преимуществом является знание  турецкого и английского языков; презентабельный внешний вид; период трудовой деятельности с апреля по октябрь (включительно); ненормированный рабочий день и неделя:

Обращаем Ваше внимание на то, что по завершению работы вручается Сертификат установленного образца (пример Сертификата 2014 во вложении), а также составляется рекомендательное письмо сотрудника (при необходимости). Кроме этого, при успешной работе сотрудника, мы можем гарантировать карьерный рост в компании Килит Глобал – Библио Глобус.

Для оперативного оформления документов в случая положительного результата совеседования  необходимо иметь при себе документы указаные в пунктах 6, 7, 8, 9, и деньги.

С первого пункта до 5 документы  готовятся туристической компанией.

 

ДОКУМЕНТЫ для студентов с Украины:

1.      Договор между укр. туристичским оператором и особой, которая будет представлять его интересы на территории Турции.

2.      Копия трудовой книги с записью про трудоустройство в туристическом туроператоре

3.      Копия лицензии на занятие тур. Деятельностью

4.      Договор о сотрудничестве между украинским и турецким туроператорами и заверенные подписи директоров (подписантов)

5.      Документ, что турецкий туроператор принадлежит к группе А.

6. Оригинал и копия диплома о туристском образовании или копия удостоверения на проживание в Турции, которое было оформлено по причине «представитель туроператора» (икамет), или справка с деканата и студенческий билет

7. Загран-паспорт (оригинал и копию)

8. Гражданский паспорт (оригинал и копию)

9. 1 фото 5 х 5 см

10. 70 Евро

Sezgin AKPINAR

Service & Quality Director

T. +90 242 323 32 22

F. +90 242 324 00 10

G.+90 530 100 08 19

Havaalanı Yolu 11.km Serik Cad.No:371 Antalya/Turkey

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

www.bgoperator.ru

  • 13 листопада в межах відзначення Днів толерантності в Інституті міжнародних відносин у п"яте проводився фестиваль "Веселка країн". В цьому році у фестивалі взяли участь студенти-країнознавці ІІІ курсу кафедри країнознавства та туризму географічного факультету. Цьогорічна тематика фестивалю була історико-країнознавча і наші студенти представляли Велике князівство Литовське: страви національної кухні, історію і традиції. Презентація їм вдалася і ми вітаємо Никитчук Анну, Поповяк Оксану, Тимошенко Віту, Кириченко Яну, Устич Аліну, Курача Дениса з дебютом на сцені ІМВ та дякуємо Дріжук Насті та Марковій Тетяні за смачні страви литовської кухні!
  • Вітаємо студентку І року магістратури  географічного факультету Опанасюк Катерину з ІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Туризм»! + грамота
  • Вітаємо лауреатів олімпіади з туризму (м. Чернівці) Марунича Ігоря та Іванюту Інну!
  • https://freemail.ukr.net/attach/show/13970537540082805657/1/%D0%B4%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%BC%20001.jpg
3 березня 2014. Вітаємо переможців I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Туризм".
Долгова Катерина - 1 місце.
Марунич Ігор - 2 місце.
Іванюта Інна - 3 місце.
Студенти Долгова Катерина та Марунич Ігор рекомендовані для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Туризм", яка проходитиме 27-29 березня 2014 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Телефон для довідок: 8 0372-584854,  0663509270 відповідальний секретар оргкомітету Данілова Ольга Михайлівна.
24 грудня на географічному факультеті відбувся традиційний захід – презентація кухонь народів світу. Студенти ІІІ курсу кафедри країнознавства та туризму у рамках вивчення дисципліни «Технології обслуговування в туризмі» ознайомили присутніх з сировинною базою, технологією приготування та типовими стравами фінської, марокканської, турецької, грузинської та індійської кухонь.

img_3369

Це було справжнє свято студентської творчості. Лунали мови різних народів, звучали національні мелодії і жарти. До презентацій включались жанрові сценки і  народні танці.

img_3412

Барвисті національні костюми,  сервірування столів і, звичайно, аромати власноручно зготованих  страв створювали неповторний колорит презентованої країни.

img_3445

Виступи органічно доповнював змістовний відеоматеріал. Журі оцінило майстерність конкурсантів у п’яти номінаціях: «найартистичніша презентація», «гурманський ухил», «найкреативніша «подача» матеріалу», «художнє оформлення столу і страв» та «класика жанру».

УМОВИ ПРИЙОМУ НА МАГІСТЕРСЬКУ ПРОГРАМУ «ПРОЕКТУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ТУРИСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ» з напряму «туризм» спеціальності 8.14010301 «туризмознавство (за видами)»до Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Магістерська програма «Проектування та управління туристичними системами» є програмою з подвійного дипломування на географічному факультеті, яка розпочата з  2013/2014 н.р. на підставі підписання навесні 2013 р.  Угоди між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом міста Мачерата (Італія) про отримання подвійного документу про освіту зі спеціалізації «Проектування та управління туристичними системами». Відповідно до умов даної Угоди студенти, зараховані на дану програму, мають можливість отримати диплом магістра з туризмознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі спеціалізації «проектування та управління туристичними системами» та італійський диплом магістра з проектування та управління туристичними системами Університету м.Мачерата (Італія) за умов виконання вимог навчального процесу в обох університетах.
На магістерську програму приймаються 10 осіб. Українські студенти сплачують за навчання в Україні (за цінами магістратури з туризмознавства) і приймаються на навчання до Університету м.Мачерата на основі взаємодомовленості між університетами. Витрати на проживання, харчування, медичне страхування та інші особисті потреби, які можуть мати місце протягом періоду навчання за кордоном, покриваються студентом самостійно.Протягом дворічного навчання за програмою студент має набрати 120 кредитів ECTS, з них шонайменше 30 кредитів ECTS – за семестр перебування в Італії. Навчання в Університеті м. Мачерата передбачено в 3 чи 4 семестрах. Угодою між університетами передбачено взаємозарахування кредитів на основі узгоджених навчальних планів (тобто, курси, які студент прослухав в Україні і здав по них іспит/залік зараховуються йому і до італійського диплому). Навчання студентів, зарахованих за програмою подвійного дипломування в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка здійснюється англійською мовою – в Україні та англійською і італійською мовою – в Університеті м. Мачерата. Протягом 1-2 семестрів студенти, зараховані по даній програмі, можуть пройти мовну підготовку з італійської мови на курсах іноземних мов географічного факультету та в Центрі культурних і країнознавчих досліджень Київського національного університету імені Тараса Шевченка.По завершенні навчання студенти складають іспит з фаху та захищають магістерську роботу в Україні. Дипломна робота має бути виконана державною або англійською (тоді – мати резюме державною мовою) мовою. Екзаменаційна комісія в Київському університеті імені Тараса Шевченка до свого складу залучає двох представників Університету м. Мачерата (на умовах, прописаних в Угоді). Тільки виконання вимог навчального процесу в Київському університеті є підставою для отримання диплому Університету м. Мачерата (Італія).

i1

ф

i2

Умови прийому на магістерську програму за спеціалізацією «Проектування та управління туристичними системами»:

 

-         зарахування здійснюється на конкурсній основі;

 

-         до конкурсу допускаються особи, які мають диплом бакалавра з туризму, бакалавра з географії, бакалавра з історії, бакалавра економічних наук;

 

-         навчання за програмою – на контрактній основі;

 

-          вступні іспити з фаху «туризмознавство» складаються на основі програми бакалаврату напряму «туризм»;

 

-         вступні випробування провадяться англійською мовою письмово

УМОВИ ПРИЙОМУ НА МАГІСТЕРСЬКУ ПРОГРАМУ «ПРОЕКТУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ТУРИСТИЧНИМИ СИСТЕМАМИ» з напряму «туризм» спеціальності 8.14010301 «туризмознавство (за видами)» до Київського національного університету імені Тараса Шевченкаpage_word

 

 


 

Останнє оновлення на Четвер, 07 квітня 2016 14:39