English Russian Ukrainian
Банер
С PDF Друк E-mail

А Б В Г Д Е Є Ж З И І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Санаторії та пансіонати з лікуванням - лікувально-профілактичні  заклади, що обладнані ліжками і надають реабілітаційне лікування, головним чином, на основі цілющих властивостей природних факторів. Усі вони спеціалізовані і можуть бути одно- або багатопрофільними. У них враховуються ліжка, забезпечені необхідним обладнанням, у місяць максимального розгортання.

Ситуаційний аналіз перший крок у проведенні аналізу кон'юнктури ринку, який включає вивчення всієї інформації про фірму (компанію), асортимент її продукції; стан туристського ринку; індустрії гостинності в цілому; конкретний сегмент індустрії гостинності, де функціонує дане підприємство; демографічна ситуація в районі функціонування підприємства; засоби масової інформації; шляхи стимулювання збуту туристського продукту.

Спелеотуризм - один з видів активного туризму, основним фактором розвитку якого є наявність спелеоресурсів (печери, лійки, підземні озера та інші карстові форми). Протягом 30 останніх років на території України було відкрито та вивчено близько 1100 нових печер. Основні спелеорайони України - Крим, Західна Україна, Причорномор'я, Донбас. Найбільш незвичайні печери, що не мають аналогів у світі, розташовані на Придністровському Поділлі та на Буковині.

Суперточка-тур - локальна (просторово обмежена) територія антропогенного ("синтетичного") або природного походження, що являє собою унікальне поєднання природних компонентів (пейзажне різноманіття, атрактивність ландшафтів) і характеризується суттєвою соціально-історичною значимістю подій, які відбувались (відбуваються) в її межах або в межах простору, який візуально сприймається з цього місця (меморіальний комплекс "Могила Т.Г.Шевченка на Тарасовій (Чернечій) горі" в Каневі, Малахів Курган та Сапун-гора в Севастополі, гори Артема в Слав'яногорську, г.Ай-Петрі в Криму, оглядові майданчики правобережної частини Києва - в Україні; сопка Заозерна на оз.Хасан і мис Гамова в Приморському краї в Росії; г.Гелерт (Угорщина, Будапешт), г. Ігман (Республіка Боснія і Герцеговина), г.Корковаду (Бразилія, Ріо-де-Жанейро), г.Пічінча (Еквадор, Гуаякіль).

Супутні туристичні послуги та товарипослуги  та  товари, призначені   для   задоволення   потреб   споживачів,  надання  та виробництво яких несуттєво скоротиться без їх реалізації туристам.

Суспільно-історичні рекреаційно-туристичні ресурсиоб’єкти та явища антропогенного (соціально-економічного, суспільно-історичного) походження, залучені в сферу рекреації та туризму.