English Russian Ukrainian
Banner
Л PDF Print E-mail
There are no translations available.

А Б В Г Д Е Є Ж З И І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Лапідарний склад (стиль) - найбільш стислий склад (стиль); початково найбільш стислий і виразний склад, характерний для написів на давньогрецьких, давньоримських пам'ятниках.

Ліжко-місце частина  площі   номера   з   ліжком, постільною  білизною,  рушниками та іншим інвентарем відповідно до категорії готелю,  призначена та придатна  для  проживання  однієї особи.

Лісопарк - впорядкована територія лісу, призначена для короткочасного відпочинку і перетворена шляхом поступової її реконструкції на певну ландшафтно-планувальну систему. Об'єднує рекреаційні, ландшафтно-архітектуриі, санітарно-гігієнічні, пізнавальні та лісогосподарські функції.

Лісорекреаційна область - найбільша територіальна одиниця лісорекреаційного районування, яка характеризується відносною спільністю природних та економічних умов розвитку рекреаційної діяльності.

Лотель - рекреаційне підприємство, призначене для занять кінним туризмом та спортом. Організовується на діючих турбазах (турбазах-готелях), де створюються пункти прокату коней (сел.Теберда, Карачаєво-Черкеська Республіка в Росії). Розміщується в складі рекреаційних комплексів, в зонах відпочинку тощо. Місткість 150-200 місць.

Лукопарк - впорядкована територія луки, що характеризується перевагою відкритих лукових просторів, що становлять більше половини її території, інша частина відводиться під насадження та водойми.