English Russian Ukrainian
Banner
Д PDF Print E-mail
There are no translations available.

Терміни з туризму та рекреації

А Б В Г Д Е Є Ж З И І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Дайвінг - вид туризму та відпочинку, підводне плавання з аквалангом (Червоне та Карибське моря, Середземне море в районі о Мальти, Мальдівські, Коморські острови в Індійському океані, Великий Бар'єрний Риф біля узбережжя Австралії в Тихому океані). Різновиди Д: занурення до місць морських катастроф (wreck diver), екскурсії до підводних печер та гротів (cave dive), Д. в отвори рифів, що просвердлені водою (drill dive). Арктичний Д. набуває поширення в Канаді. В Україні Д. - центрами є Ялта, Київ.

Дата заїзду - дата прибуття споживача до готелю.

Дата виїзду - дата виїзду споживача із готелю.

Дестинація - з геопросторової точки зору – це таксономічна одиниця, з економічної та маркетингової – це комерційна одиниця, з управлінської – це об’єкт управління.

Додаткові туристсько-екскурсійні послугипослуги, які не передбачено ваучером, або путівкою, які доводяться до споживача в режимі його вільного вибору. Додаткові послуги не входять в основну вартість путівки. До них належать: прокат, телефон, побутове обслуговування, пошта, обмін валюти, додаткове харчування, громадський транспорт, рент-кар, зберігання речей, розваги, резервування місць, комерційне телебачення, відео, придбання квитків, користування міні-баром тощо. Такі послуги купуються туристами за додаткову плату.

Дитячі оздоровчі заклади - враховані оздоровчі табори та інші дитячі оздоровчі заклади, які працювали влітку, незалежно від підпорядкування та форми власності. За типами дитячі оздоровчі заклади розподіляються на заміські, санаторного типу, праці і відпочинку, з денним перебуванням, відпочинку для старшокласників і учнівської молоді та профільні.