English Russian Ukrainian
Баннер
В PDF Печать E-mail
Недоступен ни однин перевод.

Терміни з туризму та рекреації

А Б В Г Д Е Є Ж З И І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Ваучер туристський - основний документ, що підтверджує аквізицію та туристський статус особи або групи, на підставі якого іноземні туристи - індивідуали та туристські групи приймаються і обслуговуються в Україні, а також вітчизняні туристи - за кордоном.

Відмова в  бронюванні  послугвідмова готелю в бронюванні основних і додаткових послуг готелю у визначений договором термін.

Відпочинок - специфічна сфера життя і діяльності людини; в містобудівному аспекті - просторова організація вільного часу, поєднання природного і штучно створеного матеріального середовища, що перебуває в тісній взаємодії з виробництвом і житлом.

Візанаданий уповноваженим органом України в установленій законодавством   формі  дозвіл,  необхідний  для  в'їзду  або  для транзитного  проїзду через територію України протягом відповідного строку.

Віза довгострокова (позначається    літерою    Д,    у машинозчитуваній  зоні  -  VD).  Видається іноземцям та особам без громадянства для в'їзду в Україну з метою  оформлення  документів, що  дають  право на перебування або проживання в Україні на строк, що перевищує 90 днів.

Віза транзитна (позначається літерою В, у машинозчитуваній зоні - VB).  Оформляється іноземцям та особам без  громадянства  у разі  транзитного  проїзду  через  територію  України  до  третьої держави,  а також здійснення транзитного  перевезення  вантажів  і пасажирів автомобільним транспортом.

Віза короткострокова (позначається   літерою   C,    у машинозчитуваній зоні - VC).  Оформляється іноземцям та особам без громадянства для в'їзду в Україну,  якщо строк  їх  перебування  в Україні  не  перевищує  90  днів  протягом 180 днів з дати першого в'їзду.

Візова анкета - заява на оформлення візи для в'їзду в Україну і транзитний проїзд через її  територію,  форма  якої  затверджена МЗС.