English Russian Ukrainian
Banner
Миколаївська область PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Wednesday, 29 September 2010 14:14
There are no translations available.

Утворена в 1937 р. Центр області – Миколаївський район (с.Троїцьке Новоодеського).

Природні рекреаційно-туристичні ресурси. Більша частина лежить у межах Причорноморської низовини. На півночі в межах області знаходяться відроги Придніпровської височини. Переважає рослинність справжніх степів. Тривалість періоду з температурою понад +100С – 180–185 днів. Комфортний клімат.

Види рекреації та туризму. Курортно-лікувальний, діловий, пізнавальний туризм; пішохідний, водний, повітроплавальний туризм.

Тури. тур «Шляхами видатних вчених і винахідників» (В.Н.Каразін, М.М.Бенардос, Б.М.Мозолевський) (фрагмент), тур «Славетні мандрівники та першопрохідці» (П.С.Паллас, Г.Л.Брусилов) (фрагмент), тур «Славетні острови» (о.Березань) (фрагмент), виробничі тури (унікальні підприємства, виробництва та технології).

Рекреаційно-туристичний цикл. Сезонний (літній)

Об’єкти туризму

Рацинська Дача (площа 1782 га, Вознесенський р-н; лісовий заказник загальнодержавного значення; штучний лісовий масив, створений у ХІХ ст. за ініціативою і участю російського лісовода Ю.А.Лемана).

м. Миколаїв: чоловіча гімназія, 1850 р., охоронний № 533. Одна з перших монументальних споруд України, побудованих для загальноосвітніх навчальних закладів. Природне каміння, цегла. Пізній класицизм.

м. Миколаїв: обсерваторія, 1821–1827 рр., охоронний № 535. Одна з перших обсерваторій в Україні. Природне каміння, цегла. Російський класицизм. Використовується за призначенням.

Last Updated on Thursday, 30 September 2010 14:24