English Russian Ukrainian
Банер
Луганська область PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
Середа, 29 вересня 2010 14:13

Утворена в 1939 р. Центр області – Новоайдарський район, с. Айдар-Миколаївка.

Природні рекреаційно-туристичні ресурси. Більша частина зайнята височинами: на півночі – Середньоруською, на півдні – Донецьким кряжем.Переважає рослинність справжніх степів. Тривалість періоду з температурою понад +100С – 160–170 днів. Помірно-комфортний клімат.

Види рекреації та туризму. Пізнавальний туризм; пішохідний туризм.

Тури.тур «Шляхами видатних вчених і винахідників» (В.В.Докучаєв, Д.І.Менделєєв, Г.Г.Капустін) (фрагмент), тур «Шляхами лідерів Духу і Волі» (О.В.Кошовий, У.М.Громова, Л.Г.Шевцова) (фрагмент), тур «Шляхами українських меценатів і промисловців» (О.К.Алчевський) (фрагмент), екстремальний та екотуризм у контексті вчення П.К.Іванова, розвиток датсько-луганської (реконструкція та залучення до сфери туризму місць, подій, пов’язаних із життям та діяльністю В.І.Даля), британсько-луганської (Карл Гаскойн (Чарльз Гасконьє), підприємець, організатор промислового виробництва, засновник (1794 р.) і директор Луганського ливарного заводу – першого металургійного підприємства у Донецькому басейні) ліній у туризмі.

Рекреаційно-туристичний цикл.Сезонний (літній)

Об’єкти туризму

Луганський заповідник (площа 1580 га, Міловський, Свердловський, Станично-Луганський р-ни; складається з Стрільцівського Степу, Провальського Степу, Станично-Луганського відділу).

м. Олександрiвськ: садиба, друга половина XVIII ст., охоронний № 312; цегла. У пiвнiчнiй частинi ансамбля – церква Вознесiння (1840). Будинок-садиба і флігелі (1772) виконані у стилi раннього класицизму.

Бiловодський район, с. Данилiвка: Деркульського кiнного заводу комплекс споруд (1765–1767), охоронний № 1057. Найстарiший кiнний завод в Українi, створений для розведення верхових коней; цегла на кам’яному фундаментi, складна система дерев’яних балок, якi пiдтримують дах.

Останнє оновлення на Четвер, 30 вересня 2010 14:16